A&C Global Jobs

Ospatar Trainee - Nave de croaziera pe fluvii/oceane

Restaurant & Bar - Romania - Contracted

Organizam instruire remunerata cu salariu si posibilitatea de a obtine contract dupa finalizarea cu succes a training-ului

Responsabilitati generale

  • Ofera o experienta culinara de lux tuturor oaspeților in toate locațiile de la bord (Restaurante, Bar, Bistro și Room Service).
  •  Asigura cea mai buna experienta posibila în materie de servire a mesei pentru toti oaspeti nostri si pentru a acorda o atenție speciala oaspetilor cu nevoi speciale si cerinte dietetice.
  • Respecta programul de lucru, planurile de sectie și rotatiile si pentru a indeplini orice alte indatoriri suplimentare (cum ar fi indatoririle de la pasarela, incarcarea magazinelor, manipularea bagajelor, asistenta pentru micul dejun în camera), conform programului stabilit de catre Managerul Restaurantului si in functie de necesitati
  • Asigura un serviciu fluent si eficient in timpul mesei prin comunicare constanta cu oaspetii si bucataria
  • Asigura ca tot echipamentul este depozitat corespunzator si in siguranta atunci cand nu este in serviciu.
  • Raporteaza comenzile de lucru catre supervizori atunci cand se observa deficiente sau cand este necesara întreținerea și pentru a urmări comenzile de lucru intr-un mod prompt.
  • Completeaza corect formularul de inregistrare a lucrarilor in fiecare luna si pentru a-l prezenta Managerului Restaurantului intr-un mod prompt.
  • Respecta toate Politicile si Procedurile Companiei, Manualele și Directivele.
  • Alte responsabilitati, asa cum sunt atribuite, dar fara a se limita la cele mentionate mai sus.

Education/Position Requirements

  • Nu este necesara experienta
  • Foarte buna cunoastere a limbii engleze vorbite (trebuie să obțină cel puțin 70% în testul de competență în limba engleză la bord).
  • Bune abilitati de comunicare
  • Abilitati foarte bune de organizare si atentie la detalii.
  • Initiativa si capacitatea de a lucra independent.
  • Abilitati de gestionare a situatiilor de stres
  • Personalitate incantatoare si prietenoasa

Intalnirile de echipa si intalnirile cu managerul

  • Comunica constant cu Managerul de Restaurant

  • Participa la intalnirile cu Managerul de Restaurant, conform solicitarilor
Apply: Ospatar Trainee - Nave de croaziera pe fluvii/oceane
* Required fields
First name*
Last name*
Email address*
Location
Phone number*
Resume*

Attach resume as .pdf, .doc, .docx, .odt, .txt, or .rtf (limit 5MB) or paste resume

Paste your resume here or attach resume file

In 150 characters or fewer, tell us what makes you unique. Try to be creative and say something that will catch our eye!
Apasand butonul “Submit Application” iti exprimi acordul ca aceste date sa fie salvate si prelucrate in mod securizat. Datele vor fi prelucrate de catre acglobaljobs.ro

(By clicking the "Submit Application" button, you express your consent for these data to be saved and processed securely. The data will be processed by acglobaljobs.ro

Sunt de acord ca datele mele sa fie transmise agentiei SC A&C Global SRL.
(I agree that my data will be sent to the agency SC A&C Global SRL.)*
Sunt de acord cu politica de confidentialitate.
(I agree to the privacy policy.)*
Human Check*